OUTtv veiling: steun onze roze helden!
Veel roze 75-plussers van Nederland zitten vaak nog noodgedwongen in de kast, omdat zij door hun omgeving (bijvoorbeeld de inwoners van het verzorgingstehuis) niet geaccepteerd worden. Roze 50+, het samenwerkingsverband van ouderenorganisatie ANBO en LHBT-organisatie COC Nederland, wil deze ouderen uit hun sociale isolement halen en mee laten varen op een eigen boot tijdens de Canal Parade om zo aan het hele land te laten zien dat onze voorvechters voor gelijke rechten niet vergeten mogen worden. Help dit mogelijk te maken door te bieden op een van de geweldige prijzen in de OUTtv veiling. Alle opbrengsten zullen ten goede komen aan de 75-plussers boot.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Een 5-daagse vliegvakantie naar Ibiza van Corendon
Corendon biedt een 5-daagse vliegvakantie aan in een van hun meest favoriete hotels op Ibiza. Je verblijft hier met 2 personen in een 2-persoonskamer. Hier kun je dus onbezorgd gaan genieten van een heerlijke vakantie.

Voorwaarden:
• De reis is geldig tot 31 oktober 2016
• De vertrekdata is in september of oktober
• De prijs bestaat uit een 5-daagse reis voor 2 volwassenen, inclusief vlucht en transfer
• Het arrangement: Marble Stella Maris Ibiza, 4* All Inclusive Hotel.
• De prijs is excl. evt. weekend, datum, charter-, brandstoftoeslagen, reis- en annuleringverzekering, bagage, calamiteitenfonds en administratiekosten
• Vertrek in vakantieperiode is uitgesloten
• De reis is niet overdraagbaar of inwisselbaar tegen contanten

Jouw bod op de 5-daagse vliegvakantie naar Ibiza:
Een overnachting voor 2 personen in Sofitel The Grand
Sofitel Legend The Grand Amsterdam biedt een luxueus verblijf in een van hun prachtige suites voor één nacht inclusief butler service (uniek in Nederland), ontbijt voor 2 personen in Michelin Bridges Restaurant (inspired by Ron Blaauw), vrijblijvende toegang tot SoSpa en SoFIT gym, waaronder sauna, stoombad, jetstream en zwembad.

Daarnaast bieden zij een compleet verzorgde Afternoon Tea aan voor 2 personen in de Library d’Or. Uitgeroepen tot Amsterdam’s beste Afternoon Tea volgens Metro in april 2016.

Jouw bod op de overnachting in Sofitel The Grand:
Een jaar lang boxershorts van Muchachomalo
Ontvang een jaar lang, elke maand, een set van 2 unieke boxershorts van Muchachomalo. In totaal dus 24 stuks! Daar kun je wel even mee door.
Jouw bod op een jaar lang boxershorts van Muchachomalo:
Een 3-gangendiner voor 2 inclusief wijn bij Restaurant La Cage
Restaurant La Cage biedt een 3-gangen diner voor 2 personen inclusief 1 fles huiswijn en 1 fles tafelwater (plat of bruisend). Het menu du chef is een maandelijks wisselend 3-gangenmenu. La Cage bevindt zich in de Reguliersdwarsstraat van Amsterdam.

Jouw bod op het 3-gangendiner van Restaurant La Cage:
2 tickets voor de Kiss Bang Cruise
Na een eerste uitverkochte editie van de Kiss Bang Cruise zal op zondag 29 mei de tweede editie plaatsvinden. Met in totaal in 3 dekken belooft het weer een spetter spektakel te worden. De Cruise is tevens dit jaar genomineerd voor een Gouden Kabouter Award voor beste nieuwe evenement initiatief.

☆ UPPER DECK ☆
Open air / House / Pop / R&B / Vocals
► Puresang
► Phalerieau
► The G-Team
► Maria Helena

★ LOWER DECK ★
Dark / Lasers / CO2 / Techno / Tech-house
► Menno de Boer & Barry Paf
► Joey Ferre
► Sofia Valentine
► La Blanche

De Kiss Bang Cruise biedt 2 tickets aan voor de OUTtv veiling.

Jouw bod op de 2 Kiss Bang Cruise tickets:
Body Talk sculptuur van Gays & Gadgets
Gay Lifestyle store Gays&Gadgets, gevestigd aan de Spuistraat 44 in Amsterdam, biedt voor de veiling een prachtige sculptuur aan van een knielende bodybuilder. Het beeld heeft een bronskleurige coating.

Gays&Gadgets biedt sinds 12 jaar een brede collectie aan sportieve en party kleding, gifts en gadgets, toys en erotische artikelen. Met meer dan 200 vierkante meter en een collectie die onder meer bestaat uit populaire merken zoals Barcode Berlin, 4Hunks, Tito Jimmy, Cellblock13, Jack Adams, Tom of Finland, Mister S, etc. Daarnaast produceert Gays&Gadgets eigen fetish en party kleding onder het merk Underground.

Gays&Gadgets is gevestigd aan de Spuistraat 44 en dagelijks geopend van 12:00 tot 19:00.

Jouw bod op de sculptuur van Gays & Gadgets:
2 Tickets voor Veldhuis & Kemper
Koninklijk theater Carré biedt 2x 1e rangtickets aan voor de voorstelling 'Of de Gladiolen' van cabaretduo Veldhuis & Kemper met pauzearrangement voor vrijdag 13 mei.

Er zijn van die momenten in je leven dat het er op aankomt: hobbel je voort over het veilige pad of neem je een onverwachte afslag? Ga je voor een zacht briesje of voor een frisse wind? Veldhuis & Kemper zijn bij dat keuzemoment aanbeland. De heren trekken in Of de gladiolen totaal verschillende conclusies. Maar over één ding zijn ze het eens: zelfs als je het fout doet, doe het dan goed!

Remco Veldhuis en Richard Kemper trekken al jaren volle zalen met scherpe cabaretprogramma’s, waarin ze hun eigen geworstel laten zien om anderen te kunnen troosten. Twee mannen, een piano, en een stevige dosis vrolijke reflectie op onze huidige tijd. Álles passeert de revue, van hun avonturen op secondlove.nl tot de appelstroopvrije zone in hun huiskamer.
Jouw bod op 2 tickets voor Veldhuis & Kemper:
2 x VIP-arrangement voor dinnershow 'Brooklyn Nights'
Studio's Aalsmeer biedt 2 x VIP-arrangement aan voor de dinnershow 'Brooklyn Nights'. De totale waarde van het arrangement is €350,- en is te reserveren op een datum naar keuze t/m december 2016 (op basis van beschikbaarheid).

Een wervelende avond vol top-entertainment. Onder het genot van een heerlijk 4-gangen diner beleeft u de show, het theaterspektakel én de afterparty samen met topartiesten.

Brooklyn Nights neemt u mee naar de ’s wereld meest inspirerende smeltkroes van culturen en muziekstijlen, the Big Apple. De fantastische cast (o.a. Stanley Burleson en LA The Voices) en het professionele showballet (Marc Forno) brengen New Yorks bewogen geschiedenis volop tot leven.

De ultieme VIP beleving krijgt u met het Brooklyn arrangement. Naast een VIP ontvangst wordt u begeleid naar uw eigen tafel en wordt u bediend door uw persoonlijke gastvrouw. U geniet van het Superieur menu, gecombineerd met exclusieve wijnen. Tevens bieden we binnen het Brooklyn arrangement:

- VIP parkeren, garderobe en ontvangst
- U wordt verwelkomd en begeleid door uw eigen gastvrouw
- Champagne bij ontvangst
- Een aperitief in de intieme Pianobar
- Exclusieve wijnen
- VIP zitplaatsen en een eigen tafel
Jouw bod op het VIP-arrangement van Brooklyn Nights:
Gesigneerde onderbroeken van BN'ers
Willeke Alberti, Anita Meyer, Henny Huisman, Frank Sanders, Barry Paff, Viola Holt, Frits Huffnagel en OUTtv-gezicht Jens Geerts hebben onderbroeken gesigneerd en veilen deze voor het goede doel. Ben jij groot fan van een van hun? Bied dan op zijn of haar gesigneerde onderbroek.
Op welke gesigneerde onderbroek wil je bieden?
Clear selection
Jouw bod op de onderbroek:
Jouw gegevens
Voordat je jouw biedingen kan versturen, hebben we nog een aantal gegevens van je nodig.
Naam *
Telefoonnummer *
E-mailadres *
Verstuur je biedingen
Op 9 mei aanstaande zullen we contact opnemen met de hoogste bieder van elk product. Het bedrag dient dan binnen 5 werkdagen overgemaakt te worden naar onze bankrekening. Indien het bedrag niet tijdig binnen is, zullen we contact opnemen met de daaropvolgende hoogste bieder van het product.

Meerdere keren bieden mag. Alleen het hoogste bod blijft geldig. Graag alleen serieuze biedingen.

Klik nu op VERZENDEN om je bieding(en) door te geven.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy